'Undercover'-acteur brengt eigen kerstsingle uit

Karen Luiken-19 november 2021 om 14:35

Frank Lammers is van alle markten thuis. Hij is niet alleen op acteergebied een groot talent, ook zingen kan-ie schijnbaar als de beste. Binnenkort brengt hij zijn eigen kerstsingle uit.

We kennen Frank natuurlijk allemaal als Ferry uit ‘Undercover’. Daarin speelt hij een crimineel uit de onderwereld, die flink in de problemen komt als hij in de gaten wordt gehouden door undercoveragent Bob. Aanstaande zondag maakt de acteur zijn opwachting in het derde seizoen.

Maar dat is niet het enige leuke vooruitzicht voor Frank. Een paar dagen na het verschijnen van een gloednieuwe ‘Undercover’-aflevering, komt hij namelijk met een eigen kerstsingle. Die heet ‘My Own Damn Christmas Tree’ en is gemaakt in samenwerking met muziekband Ocobar en zangeres Ricky Koole. Via Instagram krijgen we alvast een voorproefje van de platenhoes.

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Rock Werchter boekt Moby voor komende editie

Karen Luiken-18 november 2025 om 11:54

De nu al indrukwekkende line-up van Rock Werchter wordt met de dag indrukwekkender. Vandaag heeft de organisatie aangekondigd dat niemand minder dan Moby tijdens het komende festival op zal treden.

Het is de eerste keer sinds 2008 dat Moby het podium van Rock Werchter beklimt. Dat doet hij op de afsluitende dag, namelijk zondag 5 juli.

Moby is al de zesde aangekondigde artiest voor Rock Werchter 2026. Eerder werden ook al The Cure, Twenty One Pilots, The XX en Mumford & Sons op de line-up gezet.

Kaartjes voor het festival gaan vanaf 21 november in de verkoop.

Ontdek meer