TAGMAG

Andy Peelman wordt weer papa!

Dieter Blarinckx-17 november 2021 om 12:47

Leuk familienieuws uit het Vlaamse showbizzland want acteur en presentator Andy Peelman wordt voor de tweede keer papa! Dat maakte hij bekend bij Qmusic deze ochtend. Hij en zijn vrouw Tine zijn al zo’n 20 weken in blijde verwachting.

“Mijn vrouw is intussen twintig weken ver. Ik ben daar eerlijk in, als ik echt honderd procent had mogen kiezen, had ik er graag een zoon bij gehad. Maar mijn eerste dochter is prachtig, precies een kleine Godzilla, maar het belangrijkste is dat ze gezond is.”

De tweede spruit zal er rond april zijn en zal, net zoals zusje Feline, tweetalig opgevoed worden. Tines familie is immers van Duitsland, dus wil Andy dat zijn kinderen ook Duits spreken.

Proficiat familie Peelman!

Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:35- Foto:

© Joel Hoylaerts

Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.

Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.

De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.

Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.

Liam Payne verschijnt in trailer van zangshow 'Building the Band'

Karen Luiken-25 juni 2025 om 05:00

Een van de laatste projecten waar Liam Payne aan werkte voordat hij vorig jaar in oktober overleed, verschijnt binnenkort op Netflix. Het gaat om de zangshow ‘Building the Band’, waarvan nu de officiële trailer is verschenen.

In ‘Building the Band’ strijden getalenteerde zangers op een plekje in een nieuwe zanggroep. Liam Payne is gastjurylid in de show, samen met Kelly Rowland en Nicole Scherzinger.

De opnames van de zangcompetitie werden een paar maanden voor de dood van Liam Payne – hij overleed op 16 oktober door een val van een balkon van een hotel in Buenos Aires – al afgerond. Het was nog even de vraag of de serie daarna nog zou verschijnen, maar Netflix liet in januari weten dat dit inderdaad het geval was. De familie van Liam heeft de show volgens de streamingsdienst zelf beoordeeld en steunt zijn deelname.

Ontdek meer