'Ferry' moest kilo's aankomen voor derde seizoen 'Undercover'

Karen Luiken-17 november 2021 om 07:19

In tegendeel tot wat sommige acteurs soms moeten doen, heeft Frank Lammers geen streng crashdieet gekregen toen hij aan de opnames van het derde seizoen van ‘Undercover’ begon. Integendeel zelfs. In een interview met Veronica Superguide vertelt hij dat hij kilo’s moest aankomen voor zijn personage Ferry Bouman.

Het is een drukke periode geweest voor de acteur. Nog voordat de opnames voor ‘Undercover’ begonnen, was Frank druk met de productie van de film ‘Ferry’. Daarin zien we hoe het leven van Ferry eruitzag vóór de gebeurtenissen in ‘Undercover’. Het personage is in de film niet alleen stuk jonger, maar ook een stuk slanker dan de Ferry die we nu kennen.

Voor de opnames van ‘Ferry’ moest Frank dus flink op zijn lijn letten. Dat wil zeggen: veel sporten en gezond eten. Maar toen de draaidagen van die film er eenmaal opzaten, was het meteen tijd om aan de slag te gaan met het derde seizoen van ‘Undercover’. En daarvoor moest hij juist níét fit zijn. “Toen ik op driekwart van ‘Ferry’ zat, moest ik weer beginnen met alles eraan eten. Meteen op de laatste draaidag ging mijn haar eraf, zodat ze er toch nog iets anders van konden maken.”

'Undercover' keert 21 november terug. Vanaf zondag verschijnt er iedere week een gloednieuwe aflevering op Netflix, Eén en VR1 NU. Netflix heeft bekendgemaakt dat het derde seizoen uit acht afleveringen bestaat, waarvan de laatste op 9 januari te zien zal zijn.

Reünie 'Ex On The Beach: Double Dutch' komt naar Streamz

Karen Luiken-14 juli 2025 om 17:14

Seks, lust, drama en een heel klein beetje liefde. Dit seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ was er weer een voor in de boekjes. Benieuwd hoe het nu met iedereen gaat? Vanaf dinsdag (morgen) staat de reünie-aflevering op Streamz!

Tijdens de reünie worden brandende vragen eindelijk beantwoord. Hoe zit het nu echt tussen Chimene en Dani, en Jonna en Marianne; zijn de relaties nog aan? Zijn Shaniqua en Quentin nu een koppel? Wie heeft volgens Jonna de mooiste voeten van de villa? Waarom ging het mis tussen PK Demi en Jaimy? Zijn er nog geheime avontuurtjes na de opnames geweest? Je gaat er allemaal achter komen.

De reünie was zondagavond al bij MTV te zien, maar vanaf dinsdag is de aflevering ook bij Streamz beschikbaar.

Suzan & Freek gewoon te zien in 'The Voice'

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:26

Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.

Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.

“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”

Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.

Ontdek meer