Heel veel tranen, twee nieuwe gezichten en nog veel meer luxe huizen. Dat is wat je mag verwachten van het vierde seizoen van ‘Selling Sunset’. In aanloop naar de lancering, die over exact twaalf dagen plaatsvindt, deelt Netflix een gloednieuwe trailer.
Tranen vloeien rijkelijk in nieuwe trailer 'Selling Sunset'
Het voorproefje geeft een aardig beeld van wat we kunnen verwachten. Zo zien we dat Jason Oppenheim, eigenaar van het makelaarsbureau dat in de show centraal staat, een bijzondere aankondiging doet. Hij heeft niet één, maar twee nieuwe dames aangenomen.
De Mexicaans-Amerikaanse soapster Vanessa Villela is er daar een van en zij lijkt geen al te goede band met Mary op te bouwen. Het andere nieuwe gezicht is Emma Hernan, die een aantal taken van Christine op zich zal nemen. Maar of diva Christine daar blij mee zal zijn?
Andere castleden die in de trailer terugkeren, zijn Heather, Maya en Chrishell. Laatstgenoemde vormt sinds kort een koppeltje met Jason Oppenheim. Hopelijk krijgen we daar ook iets van te zien.
Het vierde seizoen van ‘Selling Sunset’ verschijnt op 24 november op Netflix.
Nieuwe must-see: komedieserie 'Chad Powers' op Disney+
Het nu al uitgebreide aanbod van Disney+ wordt deze maand nóg uitgebreider met de gloednieuwe komedieserie ‘Chad Powers’. De reeks met Glen Powell in de hoofdrol is vanaf 30 september te zien op de streamingsdienst.
De serie gaat over toptalent Russ Holliday, die acht jaar nadat een onvergeeflijke fout een einde maakte aan zijn veelbelovende carrière als college-quarterback zijn droom een nieuw leven wil inblazen. Hij vermomt zich als Chad Powers, een excentrieke nieuwkomer die zich aansluit bij de noodlijdende South Georgia Catfish.
De cast bestaat uit Glen Powell als Russ Holliday/Chad Powers, Perry Mattfeld als Ricky, Quentin Plair als Coach Byrd, Wynn Everett als Tricia, Frankie A. Rodriguez als Danny en Steve Zahn als Jake Hudson.
Deze Belgische schone doet mee aan internationale 'Love Island'
Een Belgische deelnemer van een eerder seizoen van de Nederlandstalige variant van ‘Love Island’ maakt binnenkort haar opwachting in een internationale spin-off van de show. Garbi Denteh zal te zien zijn in ‘Love Island Games’.
‘Love Island Games’ is een Amerikaanse spin-off van ‘Love Island’. In de show worden allerlei oud deelnemers uit verschillende landen samen in een villa gezet. Terwijl er hier en daar liefdes kunnen ontstaan, moeten de kandidaten spellen spelen om in de villa te mogen blijven. De winnaars gaan er met een grote geldprijs vandoor.
Behalve Garbi doet ook Mert mee; hij was net als Garbi te zien in de Nederlandstalige versie van ‘Love Island’. De twee voegen zich bij een hele rits aan andere internationale deelnemers zoals Isaiah, Kay Kay, Lucinda, Tyrique, Kendall, Josh en Andrea.
Het nieuwe seizoen van ‘Love Island Games’ gaat op 16 september van start bij Peacock. Het is nog niet bekend wanneer wij er in België en Nederland naar kunnen kijken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/09 Joel Beukers
- 15/09 Lotte Vanwezemael
- 16/09 Flo Rida
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith