Het derde seizoen van ‘Sex Education’ staat nu al een tijdje op Netflix. Hoogstwaarschijnlijk heb je de afleveringen allemaal al gezien. Misschien zelfs wel twee keer. Het is dus wachten op het vierde seizoen, waarvan we inmiddels weten dat ‘ie er gaat komen. De enige vraag die nog rest is: waar gaat het over? Actrice Aimee Lou Wood, die het gelijknamige personage Aimee speelt, deelt haar ideeën (en hint op een mogelijk einde van de serie).
'Sex Education'-actrice deelt ideeën over vierde seizoen
Aan het einde van het derde seizoen zien we hoe Aimee haar relatie met Steve verbreekt en langzaam haar zelfvertrouwen terugwint na een vervelend incident. Wat er met haar in het vierde seizoen zal gebeuren, is nog niet bekend. “Ik wil heel graag weten wat er met haar gaat gebeuren”, zegt Aimee volgens Radio Times. “Ik denk dat het raar wordt omdat Moordale weg is. Het zal heel anders zijn dan hoe het was. Waarschijnlijk op een goede manier, want ik merk dat de personages opgroeien. Seizoen drie voelde een stuk volwassener aan en ik denk dat het in het vierde seizoen nog verder gaat.”
Maar wat komt er ná dat vierde seizoen? Komt er überhaupt nog een nieuw vervolg? Moordale verdwijnt immers en de studenten gaan hun laatste jaar in. “Er is een deel van mij dat dit altijd zou kunnen blijven doen, maar er is ook iets in mij dat zegt: nee, we moeten andere dingen gaan doen”, aldus Aimee. “Het is lastig, omdat het waarschijnlijk dichter bij het einde is dan bij het begin. Dat is triest, maar het kan ook positief zijn. Ik denk altijd dat je fans moet laten verlangen naar meer.”
Verveel je je? Heb je tijd over in je vakantie? Of ben je gewoon op zoek naar iets nieuws om naar te kijken? We've got you covered. Of eigenlijk: Streamz has got you covered. De streamingsdienst heeft de gloednieuwe Vlaamse reeks 'Oh, Otto' online geslingerd.
‘Oh, Otto’ gaat over de 26-jarige Otto die het leven prima voor elkaar lijkt te hebben. Of dat denkt hij toch. Want wanneer zijn eerste lief Boris hem dumpt en zijn beste vriendin Lente hun geliefde Brussel verlaat, blijft hij achter vol twijfels en vragen. Hij besluit zijn hart te vullen met vluchtige liefde en gaat op zoek naar zijn plaats binnen de bruisende, Brusselse queer scene. Met zijn online alter ego in zijn broekzak duikt hij in een wereld vol nachtelijke escapades, gaybars en zelfontdekking.
De cast bestaat uit onder anderen Jonathan Michiels (‘Hawa & Adam’), Jennifer Heylen (‘Northern Lights’), Gijs De Corte (‘Assisen’), Flor Van Severen (‘Single Bells’) en Emilie De Roo (‘Nonkels’). Maar er zullen ook nog enkele andere bekende gezichten opduiken in de reeks, waaronder Thomas Mustin als gastacteur.
Miley Cyrus dropt visueel album ‘Something Beautiful’ op Disney+
Miley Cyrus-fans, hou jullie vast: op 30 juli komt het volledige visuele album ‘Miley Cyrus: Something Beautiful’ naar Disney+. De popster trekt opnieuw alle registers open met dertien nieuwe nummers, vergezeld van een kleurrijke en fantasierijke popopera.
De film ging eerder al in première op het Tribeca Festival en kreeg een eenmalige bioscooprelease in Kinepolis. Nu komt hij eindelijk ook naar je beeldscherm. Miley werkte voor deze release samen met XYZ Films en regisseur Panos Cosmatos (bekend van de film Mandy), én ze nam zelf ook een regierol op zich.
Het project markeert opnieuw een samenwerking met Disney, die haar vorig jaar nog uitriep tot Disney Legend. En eerlijk: wie Hannah Montana heeft gekeken, weet hoe terecht dat is.
Ontdek meer
Netflix gaat raketlanceringen livestreamen
In 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Harper Beckham
- 10/07 Perrie Edwards
- 14/07 Oliver Symons
- 14/07 Flo Windey