TAGMAG

Eerste 'Harry Potter'-film terug in de bioscoop op 24/11!

Dieter Blarinckx-10 november 2021 om 12:26

Potterheads, noteer alvast 24 november in jullie agenda want dan herneemt cinemaketen Kinepolis de eerste 'Harry Potter'-film: 'Harry Potter and the Philosopher's Stone'. Aanleiding is de 20ste verjaardag van de film waar het in 2001 allemaal mee begon. Naast de film krijg je ook 15 minuten aan exclusief bonusmateriaal te zien!

"(Her)ontdek de wondere wereld van Hogwarts in de allereerste film uit de reeks mét … 15 minuten exclusief bonusmateriaal na de film op de 20e verjaardag van The Philosopher's Stone", staat te lezen op de post van Kinepolis.

Tickets voor de voorstellingen op 24 november zijn nu alvast te koop via deze link.

Mischief Managed!

Geen eerste goede cijfers voor nieuwe 'Snow White'

Karen Luiken-23 maart 2025 om 08:12

De eerste cijfers van de gloednieuwe film ‘Snow White’ zijn niet best. In het openingsweekend is volgens The Wrap ‘slechts’ 48 miljoen dollar opgehaald. Omgerekend is dat zo’n 44 miljoen euro.

Het heeft meer dan 250 miljoen dollar gekocht om de film te maken en het is nog maar de vraag of de film dat geld ook terug gaat verdienen. Over twee weken komt ‘A Minecraft Movie’ namelijk uit en die film lijkt met dezelfde doelgroep een lastige concurrent te worden voor ‘Snow White’.

‘Snow White’ is een live action-versie van de tekenfilm uit 1937. Rachel Zegler speelt de hoofdrol. Daar is veel kritiek over geweest omdat de actrice latino-roots heeft. Maar dat is voor veel fans niet het enige punt van kritiek geweest, want ook over de casting van de zeven dwergen van Sneeuwwitje is veel gezegd. Je leest daar hier meer over.

Vervolg op animatiefilm 'Coco' in de maak

Karen Luiken-22 maart 2025 om 08:14

We hebben acht jaar op dit nieuws moeten wachten, maar nu is het dan eindelijk zover. Disney en Pixar werken samen aan een vervolg op de populaire animatiefilm ‘Coco’ uit 2017.

De aankondiging werd gedaan door CEO Bob Iger tijdens een jaarlijkse vergadering van The Walt Disney Company. “Hoewel de film zich nog in de beginfase bevindt, weten we dat hij vol humor, liefde en avontuur zal zitten,” zei Iger. “En we kunnen niet wachten om binnenkort meer te delen.”

De eerste film ging over de 12-jarige Miguel, die ervan droomt om muzikant te worden ondanks het generaties oude verbod op muziek van zijn familie. Om het echte verhaal achter zijn familiegeschiedenis te ontrafelen, bezoekt hij het bruisende Land der Doden.

Voor het vervolg komt het originele team weer samen, waaronder regisseur Lee Unkrich en co-regisseur Adrian Molina. Producent Mark Nielsen gaat de film produceren.

Ontdek meer