Temptations Joop onthult: wat gebeurde er tussen hem en Delphine?

Karen Luiken-10 november 2021 om 04:42

Kijkers van 'Temptation Island' zitten na het zien van de laatste aflevering maar met één vraag: wat is er allemaal gebeurd tijdens de dreamdates? Dat Jimi en Donna seks hebben gehad, is inmiddels bekend. Maar wat heeft er zich afgespeeld op de hotelkamer van Joop en Delphine?

We krijgen een antwoord. In een aflevering van RumagTV vertelt Joop wat er tijdens dat spannende afspraakje is gebeurd. Hij werd door Delphine meegevraagd op dreamdate en kreeg samen met haar de kans om in het luxueuze Double W hotel in Barcelona te slapen. De locatie was perfect, het uitzicht ook. Eigenlijk waren alle ingrediënten aanwezig voor de meest romantische date ooit. Een date die, zo verklapt Joop, niet is geëindigd met een vriendschappelijke knuffel.

"We hebben he gezellig gemaakt. We hebben een beetje gezoend", aldus Joop, die ook vertelt dat hij met Delphine onder de douche heeft gestaan. "Dat was met zwemkleding aan, maar dat zie je natuurlijk niet." Overige hand- en spandiensten (lees: hand- of mondwerk) zijn volgens Joop niet verricht. "We hebben alleen gezoend. Het is gewoon netjes gebleven."

Vier Grammy-nominaties voor Justin Bieber

Karen Luiken-08 november 2025 om 11:46

Er bestaat een best reële kans dat Justin Bieber er met een Grammy vandoor gaat. De zanger is maar liefst vier keer genomineerd voor de belangrijkste muziekprijzen ter wereld.

Twee van de vier nominaties heeft Justin te danken aan zijn album ‘Swag’, waarvoor hij genomineerd is in de categorieën album van het jaar en beste pop vocal album. De twee andere nominaties zijn voor zijn liedjes ‘Daisies’ (beste pop solo optreden) en ‘Yukon’ (beste r&b-optreden).

Vier nominaties is natuurlijk veel, maar Kendrick Lamar heeft er nog veel meer. Hij maakt met negen nominaties de meeste kans bij de Grammy’s, die op 1 februari worden uitgereikt in Los Angeles.

Andere kanshebbers zijn onder anderen Drake, Lady Gaga, Sabrina Carpenter, Ariana Grande, Shawn Mendes, Bebe Rexha, Cardi B en Childish Gambino.

Dit zijn de meest inspirerende influencers van België

Karen Luiken-07 november 2025 om 12:05

Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.

De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.

Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.

De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).

Ontdek meer