Uit zoveel afleveringen bestaat nieuw seizoen 'Undercover'

Karen Luiken-09 november 2021 om 05:35

Volgende week gaat het derde seizoen van ‘Undercover’ van start. Vanaf zondag 21 november verschijnt er iedere zondag een gloednieuwe aflevering op Netflix, Eén en VR1 NU. In aanloop naar die magische datum krijgen we steeds meer over de reeks te weten.

We wisten al dat Ferry en Bob voor het nieuwe verhaal samen moeten werken. Terwijl de een de gevangenis heeft verlaten en ontdekt dat hij zijn plek in de xtc-wereld kwijt is, is de ander weg bij de politie. Wat niemand voor mogelijk acht gebeurt dan toch: de gezworen vijanden moeten de handen ineen slaan om te kunnen overleven. Na de moord op een undercoveragent moeten Bob en Ferry door een samenloop van omstandigheden samen een Turks xtc-netwerk oprollen. Dit om elk hun eigen hachje te redden. Of steken ze elkaar toch liever een mes in de rug?

Dat wisten we dus al een tijdje. En dat Tom Waes en Frank Lammers terugkeren voor hun vertrouwde hoofdrollen, was ook al bekend. Nu komt daar nog een nieuwtje bij: Netflix heeft bekendgemaakt dat het derde seizoen uit acht afleveringen bestaat, waarvan de laatste op 9 januari te zien zal zijn. Zin in!

'The Secret Lives of Mormon Wives' krijgt vierde seizoen

Karen Luiken-28 november 2025 om 10:26

De populaire reeks ‘The Secret Lives of Mormon Wives’ krijgt er nog vervolg bij. Disney laat weten dat er een vierde seizoen in de maak is. Enne, dat kunnen we al heel snel verwachten!

Het vierde seizoen zal uit maar liefst twintig afleveringen bestaan en wordt ‘begin 2026’ gelanceerd. Oftewel: over een paar maanden al en dat betekent dat we niet lang hoeven te wachten, aangezien het derde seizoen nog niet eens is afgesloten. De reünie-aflevering verschijnt op 4 december op Disney+.

In de serie schitteren Taylor Frankie Paul, Demi Engemann, Jen Affleck, Jessi Ngatikaura, Layla Taylor, Mayci Neeley, Mikayla Matthews, Miranda McWorther en Whitney Leavitt.

Sadie Sink over einde ‘Stranger Things’: “Verschrikkelijk"

Chelsy Vanlerberghe-26 november 2025 om 10:29

Sadie Sink (23) voelt het einde van 'Stranger Things' hard binnenkomen. In een gesprek met Glamour vertelt ze dat de allerlaatste draaidag “vreselijk” was. “We waren echt aan het rouwen. Het voelde alsof je afscheid neemt van je jeugd,” zegt ze. Sadie stapte op haar veertiende in de serie en groeide samen met de cast op tot wereldsterren.

Toch was opgroeien voor miljoenen ogen niet altijd simpel. Ze vertelt dat ze zich als tiener vaak “super beschermend” opstelde. “Je denkt snel dat je niet mag klagen omdat alles zogezegd perfect gaat. Maar dat maakt het net moeilijker.”

Ondertussen staat Sadie al klaar voor haar volgende big move: een rol in 'Spider-Man: Brand New Day'. Nadat er setfoto’s opdoken, begon het internet meteen te gokken wie ze speelt. Vooral één theorie gaat viraal: dat Sadie de nieuwe Jean Grey zou worden. Zelf reageert ze er heel mysterieus op. “Die geruchten begonnen al voordat ik überhaupt wist dat ik meedeed,” zegt ze. En over haar rode haar als ‘clue’? “Dat zegt niks meer, er bestaan pruiken.” Marvel zou haar pas benaderd hebben terwijl ze nog bezig was met de opnames van 'Stranger Things 5'.

Ontdek meer