Deze veiling bevat de beste kerstcadeautjes voor muziekliefhebbers

Schermafbeelding 2020 11 17 Om 10 29 18
News
News
17-11-2020 10:39
Geschreven door Karen Luiken
Comment

Red Bull Elektropedia heeft iets leuks bedacht om de door de coronacrisis getroffen muzieksector een steuntje in de rug te kunnen bieden. Samen met LIVE2020 wordt er een veiling georganiseerd, waarvan de opbrengsten naar het solidariteitsfonds gaan. Vanaf vandaag kunnen muziekliefhebbers allerlei geweldige hebbedingetjes kopen die zij anders nooit tegen zouden komen.

Tal van muzikanten, festivals en clubs werken mee aan de veiling door geweldige items in de veilingpot te stoppen. Het gros daarvan zou volgende maand niet misstaan onder de kerstboom. Denk aan gesigneerde polaroids van Tomorrowland Winter-dj’s, een uniek portret van Charlotte de Witte, een gelimiteerde lithografie van Eefje de Visser, een troon uit het podium van Tomorrowland of een platina plaat van Angèle voor haat debuutalbum ‘Brol’. Maar ook:

  • De eerste synthesizer van Amelie Lens waarmee ze onder meer ‘In Silence’ maakte
  • Een ring die Mathieu Terryn liet maken voor het tweede album van Bazart
  • Een Storm Thorgerson-print van het album Synrise van GOOSE
  • BBC Radio 1 Essential Mix-memorabilia van Charlotte de Witte
  • Een gouden plaat van Coely voor haar album Different Waters
  • Een T-shirt van RAMPAGE gesigneerd door 16 drum&bass- en dubsteptoppers
  • Een vlag van én helikoptervlucht boven Dour
  • Een (heel) bijzonder diner in The Jane van Nick Bril
  • Een stuk dansvloer/kunst van Horst
  • Een gesigneerde testpressing van Brihangs album CASCO
  • Een gelimiteerde Tsar B-print van Anouk van Kalmthout
  • Een gouden plaat van Oscar and the Wolf voor het album Infinity
  • Een gelimiteerde print van Blanche door Marie Wynants
  • Een reeks van drie foto’s van Frieke Janssens voor de Capsule-collectie van Stromae
  • Een akoestisch concert van JUICY
  • Twee gesigneerde canvassen van Zwangere Guy
  • Een unieke cassette en walkman van Maxim Lany en Notorious Beau
  • Een unieke DVTCH NORRIS-print van Yaqine Hamzaoui
  • Twee gesigneerde testpressings van Maloca, het label van Le Motel
  • Een persoonlijke dj-les van AliA
  • Een knalblauwe pruik van Charlotte Adigéry
  • Een backstagetour op Pukkelpop
  • Een gepimpt exemplaar van het titelloos debuutalbum van Fulco
  • Een gesigneerd canvas van YellowStraps
  • Een halve dag in de studio met Faisal & Glints
  • Een gesigneerd exemplaar van Out of the Blue van Lefto & Krewcial
  • Een tatoeage van Borokov Borokov
  • Een gelimiteerd SX-boek van Gus & Stella
  • Twee backstagepassen voor Paradise City
  • Een pretpakket van Couleur Café
  • Een testpressing van Miss Angel
  • Twee buitenaardse maatpakken van The Subs
  • Een getunede vinylplaat van BeraadGeslagen
  • Een gesigneerde testpressing van de EP Réécriture van Glauque
  • Een jaar gratis naar Fuse + een vintage flyercollectie

Zit er iets tussen? Meedoen met de veiling kan vanaf vandaag tot en met dinsdag 24 november via deze link.